Přeskočit na obsah

Poslední zprávy z Orlíka

Dnes se přesouváme do místa dění, kde pro vás budeme chystat všechny trasy k vaší maximální spokojenosti. Níže naleznte shrunutí všech důležitých informácí.

Jak se k nám dostanete:

Na silnici číslo 4 u odbočky na Kozárovice se pracuje na opravě vozovky, nicméně by nemělo být dle stavby problém odbočit. 

orlikprijezd2

Areál:

zazemi_orlik_gravel

Informace k závodu:

Program akce

08:00 – 08:30 Prezence
08:30 – 08:45 Instruktážní schůzka
08:45 - výdej čipů u prezence
09:00 - Start dopolední části závodu - první skupina
Oběd v areálu oproti stravence
14:00 - Start druhé části závodu - první závodník 
17:00 cca Vyhlášení

Značení

Celá trasa je vyznačena páskou tzv. mlíkem červeno černo bílé barvy s logem KPŽ, Žluto černými cedulemi Gravel Series a barvami na asfaltu.

Transfery

Jsou v mapě značeny čárkovaně a slouží k přejezdu na měřené úseky.

RZ

Měřené úseky jsou na začátku a na konci označeny cedulemi a jsou vytýčeny pomocí kolíků a pásky. Start RZ začíná cca 5 metrů před měřícím zařízením a na povel startéra. Intervaly mezi starty jednotlivých účastníků je 20s.

Důležité upozornění. Na startu a v cíli jednotlivých RZ se nezdržujte v blízkosti měřícího zařízení! Dbejte pokynů hlídek.

Dopolední část – RZ / měřené úseky

5 měřených úseků, celková délka okruhu 30 km / 624 m.

Závod začíná slavnostním výjezdem do transferu z brány „Gravel Series“ ve skupinách po 10. Jednotlivé skupiny mají mezi sebou 5 minut. Poslední RZ končí na pláži, kde se můžete osvěžit v Orlíku a pak už jen transferem do areálu na oběd.

Odpolední Intervalový start

Celková délka trasy 11 km / 208 m. Závodníci vyjíždějí na trasu ve 20s intervalech na základě pořadí z dopolední části. Měří se celkový čas okruhu.

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl